Bu web sitesinde, sizi başkalarından ayırt etmek üzere çerezler kullanılmaktadır.
Bu, size iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olurken aynı zamanda bize web sitemizi geliştirme olanağı sağlar. Daha fazla bilgi...

Pasion for Automation

Profesyonel, Rekabetçi, Yetkin Hizmet Her proses ihtiyacını sağlayan alternatif ürünler, alternatif çözümler..
home abortion abortion experiences abortion video
amoxicillin amoxicillin amoxicillin
Aşırı Dolum Koruma SistemiBir elektrik enerjisi üretim istasyonu; uzaktan izlediği depoların dolumunda ; kamyon tankerlerle taşınan sülfürik asit, hidroklorik asit ve sodyum hidroksitin teslimat sırasında oluşacak aşırı dolumu engellemek amacıyla tank seviye ölçüm sistemi talep etti. 

 İki tank için de, teflon kaplı radar göstergeli mikrodalgalı puls teknolojisi seçildi. Basit kurulum, kalibrasyon, yüksek doğruluk, düşük bakım maliyeti ve korozif ortama dayanıklık sebebiyle bu seçim yapıldı. Mevcut boru hattı ve mevcut bilgisayar sistemi ile haberleşmek için, bubler tipi bir sistem üçüncü tank üzerinde kullanıldı. 

 Özelleştirilmiş tank tabloları, kamyon boşaltma istasyonunda panel metre üzerinde galon cinsinden bir okuma için 4 ila 20 mA düzeyinde sinyal dönüştürmek için tasarlandı. Ayrıca seviye sinyalleri uzaktan izleme için, kontrol odasına da gönderildi. 

 Panelmetre alarm röleleri; galon formatında okumanın yanı sıra; üzerinde üçlü ışık sistemi ve doldurma işlemi sırasında depolama tankı durumunu görsel ve işitsel anlamda uyarı veren bir sinyal kulesini tetikleyebilecek şekilde tasarlandı.

website why married men have affairs wife affair
catch a cheat site how many women cheat
metformin metformin metformin
progesterone progesterone progesterone
abortion shot click abortion clinics in indianapolis