Bu web sitesinde, sizi başkalarından ayırt etmek üzere çerezler kullanılmaktadır.
Bu, size iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olurken aynı zamanda bize web sitemizi geliştirme olanağı sağlar. Daha fazla bilgi...

Pasion for Automation

Profesyonel, Rekabetçi, Yetkin Hizmet Her proses ihtiyacını sağlayan alternatif ürünler, alternatif çözümler..
home abortion abortion experiences abortion video
amoxicillin amoxicillin amoxicillin
Geri A+    A    A-
Yakma Hava Kanalına Verabar Uygulaması

Uygulama:

Verabar debimetreler, 2000mmx3000mm dikdörtgen şeklindeki yakma hava kanalına bağlandı. Akışa karşı gerekli olan düz hat gereksinimi kısıtlı olduğundan ikişer adet Verabar, 6 farklı yakma kanalına monte edildi. Fakat manifold lanması tek bir fark basınç transmitteriyle yapıldı.

Çalıştırma Faaliyetlerinden Elde Edilen Maliyet Faydası:

Teknik ofis mühendislerinden alınan bilgiye göre; yakma kontrolündeki tekrarlanabilirlik ve doğruluk yüksek oranda arttı. NOx ve CO emisyonlarında farkedilir derecede düşüş gözlendi. Verabar herhangi bir temizleme operasyonuna gereksim duymadığından böyle bir maliyet te ortadan kalkmış oldu. Dökümante edilen yıllık yakıt tüketimi ise; 650.000TL düşürülmüş oldu.

Hava Kanatları yerine VERABAR

Bu uygulama da; Verabar, hava kanatları yerine önerildi. Eski sistemdeki bu kanatlar, yüksek basınç kaybı yaratırken aynı zamanda hava akışını kısıtlıyordu. Doğruluk ve tekrarlanabilirliği zayıf kalıyordu. (Akış katsayısını belirlemek için herhangi bir test verisi yoktu.) Bu hava kanatları, çok sık bakım ve temizlik gerektiriyordu.